RTI cz

Přejít na obsah
Ostatní nabízené služby
 

Ostatní služby
 
 
 
Měření FM / DVB-T signálu
 
Zajišťujeme měření signálu VKV / TV vysílačů a jeho pokrytí, obsazenost kmitočtového spektra v zájmové oblasti, měření a nastavení vysílačů a anténních systémů, zkušební vysílání pro účely letového měření. Na základě těchto dat zpracujeme měřící protokoly a technické podklady pro žádosti o licence.

 
Dohledové centrum
 
Všechny vysílací technologie jsou začleněny do dohledového systému formou SNMP, webového rozhraní nebo zprávou SMS. Na základě těchto zpracovaných informací je připraven servisní team. případnou závadu co nejrychleji vyřešit.
 
 
 
Doplňkové služby
 
Na přání zákazníka zajistíme plánování a nastavení vysílacího studia, audioprocessing, dopravu modulace formou datového přenosu trasou, ballem nebo po internetu a vysílání doplňkových informací RDS.

 
Propagace
 
Snažíme se co nejvíce informací o digitálním rozhlasovém vysílání zpřístupnit veřejnost a podpořit DAB vysílání v České republice. Pravidelně navštěvujeme kulturní akce, besedy (ČRo Plzeň), semináře (DIGIMEDIA, RADIOKONFERENCE), odborné výstavy (IBC, IFA), dny otevřených dveří (ČRo Praha, ČRo Plzeň) nebo sami pořádáme prezentace o digitálním rozhlasu (ČTU, RADIO1).

 
Webový portál o digitálním rozhlase
 
Provozujeme internetové stránky o digitálním rozhlasovém vysílání. Tento portál je jediný obsahující kompletní informace o DAB vysílání v České republice. Na adrese www.dab-plus.cz naleznete mapy pokrytí, seznam vysílačů, provozovatelů, rozhlasových stanic, historii DAB ve světě i u nás a spoustu zajímavých odkazů a informacích o digitálním rozhlase.

Výškové práce
Na základě dlouholetých zkušeností z lezení pro stožárech nabízíme i výškové práce (instalace anténních systémů, konstrukční prvky nebo kabelové svody).


Ostatní služby

  • Měření FM signálu
  • Měření DVB-T signálu
  • Dohledové centrum
  • Instalace anténních systémů
  • Výškové práce
  • Propagace
  • Portál o digitálním rozhlase
 
Návrat na obsah